1.OFCLiptovské Sliače
Vitajte na oficiálnych stránkach 1.OFC Liptovské Sliače

MF zapas U19

Pokrok Stará Bystrica : L.Sliače 1:2 (0:1)

IV.liga dorastu: Stará Bystrica : 1.OFC Lipt.Sliače 1 : 2 (0:1) Zostava Lipt.Sliače: Klačan - Kostolný, Kelčík, Huntoš , Dutka , Ondrejka, Gejdoš , Ivák , (72´Mihulec ), Plichta ,Hladiš , Frcal, ( 90´Carach) .

Góly Tomáš Frcal , 29´, 59´.

Žk : Ondrejka 77´, Gejdoš , Huntoš obaja 90´.

Duel o 4. miesto sme na súperovom ihrisku zvládli za 3 body . Do Starej Bystrice sme prišli len z 12 hráčmi a náhradným brankárom . Prvý polčas sme zvládli nad očakávanie . Pozorný v obrane nebezpečný v útoku . Našou úlohou v oslabenej zostave bolo kaziť hru domácich a rýchlymi útočníkmi hroziť z brejkov . 29´sme dali gól zo štandardnej situácie . Brankár neudržal prudkú strelu T. Frcala z 35 metrov . V druhom polčase po brejku 59´ Hladišovu strelu vyrazil brankár a Tomáš Frcal rutinérsky upratal loptu do siete súpera po druhý krát . Domácim sa 74´podarilo znížiť po hrubej chybe v našej obrane . Domácich tento gól prebudil a vsadili všetko na útok . L.Sliače s rýchlymi útočníkmi M. Hladišom a T. Frcalom hrozili brejkmi . Hlavne M. Hladiš nevyužil niekoľko čistých šancí zoči voči brankárovi . Súper zahrával niekoľko rohových kopov gól sa im nepodarilo streliť a záver zápasu sme v obrane zvládli . Pochvala chalanom za bojovný výkon počas celého zápasu .

Dátum vloženia: 14. 5. 2023 9:19
Dátum poslednej aktualizácie: 14. 5. 2023 9:22
Autor: Ľubomír Pasch