Dohrávka 4.liga dorast U19 Lubochňa - L. Sliače 0:5 (0:3)

Dohrávka 4.liga dorast U19 Lubochňa  - L. Sliače  0:5 (0:3) 1

12. kole 4. liga .
Góly za L.Sliače : Hladiš 2 , Frič , Frcal , Huntoš .

Zostava L. Sliače : Vladimír Klačan , (81´Richard Carach) , Matúš Kostolný  , Marek Hrabuša , Radovan Vician , Andrej Ondrejka (46´Michal Dutka) , Adrian Frič , Kristian Huntoš Matúš Hladiš , Tomáš Frcal (64´Matias Plichta) , Tomáš Priesol .

Už v 15.sekunde sme zahodili gólovú šancu , v ktorej sa ocitol Tomáš Frcal . Domáci mali v prvom polčase viac z hry . Hrozili sme z protiútokov a v 20´sa po chybe obrany  presadil M. Hladiš  . V 26´pridal druhý gól T. Frcal presnou strelou po zemi od tyče sa lopta odrazila do brány .Skóre 1. polčasu uzavrel po úniku M. Hladiš na 0:3 .Vdruhom polčase domáci hrali 15´na našej polovici a zahodili niekoľko vyložených šancí . Nám sa opäť podarilo z úniku skórovať A. Fričom . Od tohto momentu sme prebrali nad zápasom kontrolu a vytvárali sme si jadnu šancu za druhou . Konečný stav uzavrel K. Huntoš 86´  A. Frič nastrelil do tyče lopta sa odrazila pred K.Huntoša ten loptu upratal do siete  .

Dátum vloženia: 18. 4. 2023 21:01
Dátum poslednej aktualizácie: 18. 4. 2023 22:26
Autor: Ľubomír Pasch